O firme

Asi jediným smerom, ktorým by sa mohol uberať dlhodobý autokrosový pretekár a bývalý reprezentant SR Imrich Vlasatý je práca s autami, motormi a všetkým, čo s tým súvisí. V roku 1992 získal exkluzívnu zmluvu pre predaj a servis osobných automobilov značky SEAT a tým započal rozvoj dnešnej spoločnosti.

Spoločnosť začínala v priestoroch starého areálu na Starej Prešovskej ceste, v ktorom bol vybudovaný showroom pre vystavenie iba jedného auta. Majiteľ od začiatku kládol najväčší dôraz na kvalitný servis, na jeho špičkové technické a personálne vybavenie. A práve jeho precízny vzťah k poskytovaniu servisných služieb ho vyniesol v časoch rozvoja zn. SEAT na čelo dealerov tejto značky a získal tak vysoké ocenenia v medzinárodnom hodnotení a to GOLDEN DEALER 1995, GOLDEN DEALER 1996, GOLDEN DEALER 1997 a PLATINUM DEALER 1998 a iné.

Každoročné úspechy v predaji a rast objemu servisných prác viedol k nutnosti vybudovať nový predajný a servisný areál „na zelenej lúke“. V priebehu 10-tich mesiacoch, v roku 1998 bola spustená prevádzka v nových predajných a servisných priestoroch, ktorá dnes poskytuje výrazný priestor pre vystavenie až 13 áut, servis disponuje 9 dvihákmi v mechanickej dielni a 1 dvihákom v klampiarskej dielni. V priamej blízkosti nového autokomplexu sa prostredníctvom prenájmu stala súčasťou aj ČS OMV, kde poskytujeme ďalšie motoristické služby ako umytie áut v plne automatickej umývacej linke, čerpanie PHM, nákup tovaru a služby gastro oddelenia. Dnes naša spoločnosť sa radí medzi prvých piatich popredných a úspešných autorizovaných predajcov zn. SEAT na Slovensku.

Ďalším veľmi dôležitým míľnikom pre našu spoločnosť bolo zahájenie spolupráce s japonskou značkou NISSAN a od 1. apríla 2014 sa naša spoločnosť stala ďalším autorizovaným predajcom a servisom značky NISSAN na Slovensku a je jediným autorizovaným miestom v Košiciach. Vďaka predaju vozidiel zn. NISSAN sa naša spločnosť stala jediným autorizvaným predajcom servisom eektrovozidiel nielen unás v Košiciach, ale na celom východnom Slovensku.

Ďalším silným ťahúňom spoločnosti je medzinárodná a vnútroštátna kamiónová autodoprava na prepravu áut, ktorá začínala paralelne s predajom áut zn. SEAT. Dnes disponujeme jazdnými súpravami hlavne zn. SCANIA, s ktorými po vstupe SR do európskej únie poskytujeme naše prepravné služby hlavne v západnych krajinách EU, ale aj u našich susedných štátov.

Samozrejme, že počas celej činnosti našej spoločnosti najlepšiu reklamu nám robil a „niesol“ motoristický šport Imricha Vlasatého a od roku 1995 aj jeho syna Ing. Igora Vlasatého na športových podujatiach v autokrose, kde už dlhé roky patrí medzi špičku autokrosového športu u nás, ďalej v rally a v pretekoch automobilov do vrchu.

Oznam:
Na základe obchodnej zmluvy s účinnosťou od 1.1.2007 spoločnosť Imrich Vlasatý AUTO-MOTO-CENTRUM, IČO: 14387921 bola odkúpená spoločnosťou AUTOSPOL VLASATÝ s.r.o. a všetky práva, záväzky a povinnosti boli postúpené na novú spoločnosť.

Spotlight